Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Omegas flukt

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 428x619 mm Motivet: 255x500 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch

1908-09
Woll 353.

Vurdering

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Tilslag NOK 70 000