Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Tittelblad

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 347x238 mm Motivet: 258x192 mm
gulhvitt papir Usignert

1908-09
Woll 336.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000