Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Karikatur: Den lystige ektemann

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 443-445x605-610 mm Motivet: 345x500 mm
Usignert

1910
Woll 385 B.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Tilslag NOK 44 000