Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Karikatur: Den lystige ektemann

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 443-445x605-610 mm Motivet: 345x500 mm
Usignert

1910
Woll 385 B.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 44 000