Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Sel og isbjørn

Litografi trykket i svart på tykt japanpapir
Arket: 285x487 mm Motivet: 200x320 mm
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch
Monogramstempel i rødt nede t.v.: HS (Lugt 1376 a).

1908-09
Woll 330.
PROVENIENS: Dr. Heinrich Stinnes

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Tilslag NOK 56 000