Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Karikatur: Den skutte hjort stanger!

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 470x301-304 mm Motivet: 300x286 mm
papir
Usignert

1910
Woll 381 A.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000