Nils Onsager
Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 448x375-377 mm Motivet: 230x202 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: 2 den Tryk
Ca 1935 (?)
Woll 730.
Vurdering
Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Tilslag NOK 22 000