Anna og Walter Leistikow
Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 614x940 mm Motivet: 522x868 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1902
Woll 196.
Vurdering
Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Tilslag NOK 80 000