Salome
Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 536x390 mm Motivet: 395x305
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1903
Woll 245.
Vurdering
NOK 250 000–350 000
Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Tilslag NOK 260 000