Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Mannsakt

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 199.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering