Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Mannsakt

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt japanpapir
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 199.

Selges av GWPA.

Vurdering

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00