Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Urnen

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 500x294 mm Motivet: 458x260 mm
papir Usignert

1896
Woll 67.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000