Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Kvinner ved sjøen 1933

Olje på lerret
102x125
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1933

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 175 000