Onsager, Søren(1878-1946)
Kvinner ved sjøen 1933
Olje på lerret
102x125
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1933
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 175 000
Olje på lerret
102x125
Vurdering
NOK 200 000–300 000