Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Liggende akt

Olje på lerret
55x67
Signert nede t.h.: Sören Onsager

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000