Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Båter 1956

Olje på lerret
82x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -56

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 200 000