Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1948

Olje på lerret
68x78
Signert og datert oppe t.h.: Gunnar S. G -48.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 52 000