Det første grønne 1991
Olje på lerret
150x200
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 91
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 130 000