Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Det første grønne 1991

Olje på lerret
150x200
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 91

Påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 130 000