Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Nordisk 1979

Olje på lerret
95x115
Signert og datert nede t.h.: Advocaat 79

Påtegnet på baksiden av lerretet: "1979 nr 3".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000