Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Furutopp 1985

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -85

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000