Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Ythjall, Terje (1943-)
På den andre siden av gjerdet 1981

Olje på lerret
130x100
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Th Ythjall. Terje Ythjall 1981

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "På den andre siden av gjerdet. (Malerens drømte have når arbeidsnatten er slutt)".

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000