Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Hvilende mor

Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering