Heramb, Thore(1916-2014)
Kingeåsen 1963
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb. -63
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes hus, Oslo 1964 (?) kat.nr. 101.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000