Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Kingeåsen 1963

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb. -63

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1964 (?) kat.nr. 101.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000