Skogbunn 1963
Olje på papir, oppklebet på plate
56x76
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63.
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
56x76
Vurdering