Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Skogbunn 1963

Olje på papir, oppklebet på plate
56x76
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63.

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00