Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Figurer i landskap

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering