Figurer i landskap
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering