Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på plate
73x92
Signert nede t.v.: Weidemann

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000