Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Hansen-Krone, Johanne Marie (1952-)
Komposisjon med figurer 1979

Olje på lerret
114x89
Signert og datert oppe t.h.: HHK 1979.

PROVENIENS: Georg Suttner.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering