Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes, Grimstad 1962

Olje på lerret
51x62
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 62.

Kunstnerforbundet, Oslo 1963, kat.nr. 31.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 22 000