Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Sommerdag ved Rønnes

Olje på lerret
40x47
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 36 000