Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Kvinneportrett 1920

Olje på lerret
66x49
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -20

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000