Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A. Schultz
Kunstforeningen i København 1961, kat.nr. 35.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A. Schultz
Vurdering