Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A. Schultz

UTSTILT:

Kunstforeningen i København 1961, kat.nr. 35.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering