Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A. Schultz

Kunstforeningen i København 1961, kat.nr. 35.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000