Johannessen, Jens(1934-)
Selvportrett
Olje på lerret
27x27
Signert nede på midten: Jens
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 73.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
27x27
Signert nede på midten: Jens
Vurdering