Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Selvportrett

Olje på lerret
27x27
Signert nede på midten: Jens

Signert og datert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 73.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000