Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Landskap 1960

Olje på lerret
30x34
Signert og datert nede t.h.: Jens 60

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1961, kat.nr 24.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering