Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Landskap 1960

Olje på lerret
30x34
Signert og datert nede t.h.: Jens 60

Kunstnerforbundet, Oslo 1961, kat.nr 24.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00