Johannessen, Jens(1934-)
Landskap med bjerker 1960
Olje på lerret
25x30
Signert og datert nede t.h.: Jens 60
LITTERATUR: Hans-Jakob Brun: Jens Johannessen. Malerier, Oslo 1993, avbildet s. 26.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00