Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Landskap med bjerker 1960

Olje på lerret
25x30
Signert og datert nede t.h.: Jens 60

LITTERATUR: Hans-Jakob Brun: Jens Johannessen. Malerier, Oslo 1993, avbildet s. 26.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering