Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Døden i Venedig
Olje på lerret
60x50
Signert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen
Datert 1992 på baksiden av rammen. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Henie Onstad Kunstsenter 27/10 05 til 5/2 06.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000