Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Døden i Venedig

Olje på lerret
60x50
Signert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen

Datert 1992 på baksiden av rammen. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Henie Onstad Kunstsenter 27/10 05 til 5/2 06.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 22 000