Kolstø, Fredrik(1860-1945)
En stril 1889
Olje på lerret
131x82
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Fredrik Kolstö. Bergen 1889
Jubilæumsutstillingen 1914, kat.nr. 223 med tittel: "En stril".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00