Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
En stril 1889

Olje på lerret
131x82
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Fredrik Kolstö. Bergen 1889

UTSTILT:

Jubilæumsutstillingen 1914, kat.nr. 223 med tittel: "En stril".

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering