Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Damer i solen 1883

Olje på mahogniplate
33x44
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1883.

Haverkamp 808.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 410 000