Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Sommerauksjon
Forrige
51
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Laureng, Theodor
(1879-1929)
Fra Skagen
Olje på lerret
41x55
Signert nede t.h.: Laureng
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00