Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Laureng, Theodor (1879-1929)
Fra Skagen

Olje på lerret
41x55
Signert nede t.h.: Laureng

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering