Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Nupen, Kjell (1955-2014)

Olje på skrivepapir
20,5x26,5
Signert nede t.h.: K. Nupen

Malt på et gammelt brevpapir med brev skrevet på fransk med vakker løkkeskrift, antagelig skrevet med sepia som er svakt falmet.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000