Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fra Fiskebäckskil 1889

Olje på lerret
38x56
Signert og datert på midten t.v.: Grimelund. 1889.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000