Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fra Ørstenvik 1894

Olje på lerret
46x66
Signert og datert nede t.h.: Grimelund 1894

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Ørstenvik". Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Ørstenvik 1894". Østenvik heter i dag Ørsta og ligger i Møre og Romsdal.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering