Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Fra Svinør

Olje på papp, oppklebet på treplate
28x42
Signert nede t.v.: W Barth

Påtegnet på baksiden av treplaten: "Fra Svinöer". Svinør er en øy som ligger utenfor Åvik i Lindesnes kommune i Vest-Agder og er en gammel uthavn. Den ble i tidligere tider ofte brukt som le for uvær, da den ligger som nærmeste større havn øst for værharde Lindesnes. Wikipedia.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000