Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Ulving, Even (1863-1952)
Torghatten

Olje på lerret
41x63
Signert nedet t.h.: E. Ulving

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000