Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Utsyn over Christianiafjorden fra Askerlandet 1896

Olje på lerret
44x90
Signert og datert nede t.v.: G. Wentzel 1896.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000