Wentzel, Gustav(1859-1927)
Utsyn over Christianiafjorden fra Askerlandet 1896
Olje på lerret
44x90
Signert og datert nede t.v.: G. Wentzel 1896.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
44x90
Vurdering