Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Losbåt blant klipper 1894

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 94.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering