Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Lystring

Olje på lerret
39x55
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av lerretet: Chr Krohg.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 34 000