Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Lystring

Olje på lerret
39x55
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av lerretet: Chr Krohg.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 34 000