Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Losskøyte på vei ut mot seilskute 1897

Olje på lerret
60x96
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 97.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000