Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Bergslien, Nils (1853-1928)
Fint besøk

Olje på lerret
43x35
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Nils Bergslien 1877

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000