Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Gårdstun 1878

Olje på lerret
39x81
Signert og datert nede t.h.: Gerh. Munthe -München -1878.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000