Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fiskere i havn på Jæren 1885
Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten 85
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
36x54
Vurdering