Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Fiskere i havn på Jæren 1885

Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten 85

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000