Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Deberitz, Per (1880-1945)
Landskap 1913

Olje på lerret
81x90
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 1913.

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: "P. Deberitz Nedre Slottsgt 35".
LITTERATUR: Kreditkassens 150 års jubileum. Fragmenter fra en kunstsamling, Oslo 1998, avbildet s. 17 med tittel: "Landskap 1913".

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000