Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Krohg, Per(1889-1965)
Teppebanking 1928

Olje på lerret
31x24
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1928

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet samme sted: "fra Frankrike".

Kunstnerforbundet, Oslo 1959, kat.nr. 41 med tittel: "Teppebank. I en landsby ved Vouvray".

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000