Krohg, Per(1889-1965)
Teppebanking 1928
Olje på lerret
31x24
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1928
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet samme sted: "fra Frankrike".
Kunstnerforbundet, Oslo 1959, kat.nr. 41 med tittel: "Teppebank. I en landsby ved Vouvray".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000