Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Gløersen, Jakob (1852-1912)
Klesvask 1895

Olje på lerret
121x91
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1895

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000