Gløersen, Jakob(1852-1912)
Klesvask 1895
Olje på lerret
121x91
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1895
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
121x91
Vurdering