Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Gløersen, Jakob(1852-1912)
Klesvask 1895

Olje på lerret
121x91
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1895

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 16 000